Endüstriyel Enerji Sistemleri
Endüstriyel Enerji Sistemleri

Sanayi tesisleri üretim aşamalarında kullanmış oldukları enerji ihtiyaçlarını Doğal gaz veya katı yakıt ile karşılarlar. Çevre ve ekonomik öncelikler göz önünde bulundurularak tercih edilen yakıt sisteminin endüstriyel yakıcı cihazlarda kullanılarak prosese uygun enerji ihtiyacını en uygun bir şekilde karşılanması iyi bir planlama ve projelendirmeye bağlıdır.

Enerji tüketimi yoğun olan tesislerde Kojenarasyon veya Trijenarasyon sistemleri kullanılarak enerji maliyetleri azaltılabilir.Endüstriyel tesislerin Doğal gaz sistemlerine geçişlerinde doğru sistem ve uygulamaları yaparak ekonomik ve ve verimli çözümler sunan firmamız bu alanda uzman mühendis ve teknik personel kadrosuyla minimum maliyet maksimum verim prensibi ile çalışmaktadır. 

Mekanik tesisat, buhar tesisatları, kızgın su ve kızgın yağ ihtiyacı olan işletmelere gerekli enerji verimliliğini artırıcı ekipmanlar uygulayarak işletme enerji giderlerini azaltmak mümkündür.

Endüstriyel tesislerde yakıt olarak doğal gaz kullanılmak istenmesi halinde firmamız; Müşteri istasyonları ve proses  gaz hatlarının her aşama  mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini vermektedir.  

(0482)

213 53 22

Yalım Mah.13 Mart Caddesi No:34/26

Artuklu / MARDİN

info@cemredogalgaz.com.tr