KURUMSAL
Ülkemiz enerji ihtiyacının büyük bir kısmını ithalat ile çözmektedir. İthal etmiş olduğumuz enerjinin verimli bir şekilde kullanılması adına hedefimiz enerji yoğunluğumuzu dünya standartlarına çekebilmek için faaliyet gösterdiğimiz alanda müşterilerimizi bilinçlendirmek, Enerji Verimliliği Kanunu çerçevesinde uygulamalar yapmaktır.

Firmamız ilimize yeni yapılmakta olan doğal gaz hatları ile ilgili doğal gaz iç tesisatlar konusunda hizmet vermek üzere 2017 yılında kurulmuştur. Şirket kurucu ortakları 1990 yılından itibaren mekanik tesisat ve doğal gaz konusunda çeşitli firmalarda görev almışlardır. 

İlimizde doğal gaz  iç tesisat hizmeti verebilmek adına 24.03.2017 tarihinde AKMERCAN MARDİN DOĞALGAZ Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş den MR.S.F:009 numaralı İç tesisat Sertifikası almıştır. 

Mardin il sınırları içerisin de başta Endüstriyel tesisler olmak üzere konut ve ticari alanların doğal gaz ve mekanik tesisat uygulamalarında danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Firmamız yerli üretim yapan tedarikçileri ile işbirliği yaparak ülkemiz ekonomisine en üst düzeyde katkı sunmayı amaçlamaktadır.

 Enerji yönetimi konusunda uzman ekibimizle müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetler ile ilgili olarak  en kaliteliyi en iyi şartlarla sunmayı prensip edinmiştir.

Yerli Yerinde Çözümler sunmak adına yerli üreticiler ile işbirliği yapmaya ekonomiye en üst düzeyde katkı sunmaya devam edecektir.

(0482)

213 53 22

Yalım Mah.13 Mart Caddesi No:34/26

Artuklu / MARDİN

info@cemredogalgaz.com.tr